Новина

від 25.09.2021

У Криму звільнили ще одного «міністра»

«Прийняв відставку міністра транспорту Республіки Крим Євгена Олександровича Ісакова. Ротація кадрів – це природний процес, без якого неможливо ефективно вирішувати поточні питання», – повідомив Аксенов.

Ісаков був призначений на посаду в жовтні 2020 року. До цього Ісаков обіймав посаду «начальника департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури Севастополя».

До цього кілька років працював в Москві в будівельній сфері. З 2006 по 2015 рік був заступником головного інженера в московській будівельної компанії ВАТ «СК «Міст», з 2015 по 2016 роки керував акціонерним товариством «Строительномонтажный поезд».

Після цього Ісаков перейшов на роботу на держслужбу, і за чотири роки перейшов з посади першого заступника директора департаменту транспорту до виконуючого обов’язки директора департаменту. Його також нагородили медаллю Міністерства транспорту Росії «За розвиток транспортної системи Криму».

  • Як повідомляв Центр журналістських розслідувань, 24 вересня колишній «віце-прем’єр» окупаційного «уряду» Криму, скандальний забудовник Євген Кабанов був взятий під варту. Напередодні він був відправлений у відставку і затриманий російськими силовиками. Він не перший кримський окупаційний урядовець, який потрапляє за російські ґрати. 
  • «Слідство» вважає, що в результаті протиправної діяльності Кабанова на посаді «віце-прем’єра» кримський бюджет зазнав збитків на суму 57,5 млн рублів при будівництві водоводу від Іванівського водозабору в Сімферопольському районі до водоочисних споруд гідровузла в 2020 році. Кримінальну справу порушено за частиною 4 статті 159 КК РФ – шахрайство, вчинене групою осіб або в особливо великому розмірі.

Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...