Новина

від 13.10.2021

Венедиктова бере на роботу в «реформований» Офіс генпрокурора шахраїв з кримінальним минулим

З'являються чергові підтвердження, що «Реформи прокуратури від Ірини Венедиктової» - не більше ніж фікція. Так, заступником начальника Департаменту логістики, ресурсного та матеріально-технічного забезпечення Офісу Генерального прокурора з травня 2020 року продовжує працювати скандально відомий Олексій Іщенко. З моменту призначення і по даний час він перебуває в статусі в.о. глави вищевказаного Департаменту.
Як проводилась його перевірка перед призначенням, якщо Олексій Іщенко та Олексій Сукайло, це один і той же чоловік?
Олексій Сукайло в Харкові був притягнутий у 2002 році до кримінальної відповідальності за ч. 1 ст. 267 КК України (порушення правил поводження з вибуховими, легкозаймистими та їдкими речовинами або радіоактивними матеріалами) до штрафу, хоча спочатку притягувався за більш тяжкою статтею ч. 2 ст. 262 КК України (викрадення, привласнення, вимагання вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або радіоактивних матеріалів, або заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем).
Для приховування історії з судимістю в 2004 році Сукайло змінив прізвище і переїхав до Києва, де швидко зійшовся з цивільною дружиною - Лесею Отрадновою. Вона, як і Іщенко-Сукайло, також отримала високу посаду - директора тренінгового центру прокурорів України.
Якщо раніше особа з кримінальним минулим не могла мріяти навіть про роботу прибиральника в Генеральній прокуратурі, то тепер без проблем отримує керівну посаду. Такими є результати очищення і реформи прокуратури?
Це далеко не єдиний приклад, коли в «реформованому» Офісі генпрокурора Ірини Венедиктової у вище керівництво без будь-якого конкурсу потрапляють шахраї з кримінальним минулим, які, крім того, примудряються прилаштувати на високі пости своїх співмешканців. Про своєї цивільної дружини, до слова, Сукайло-Іщенко нічого не вказав в електронній декларації, хоча за законом зобов'язаний це зробити.


Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...