Новина

від 25.10.2021

Бердянськ і Арабатська Стрілка з висоти пташиного польоту: на відомих курортах встановили поворотні веб-камери

Популярні серед українців курорти Азовського моря - Бердянськ і Арабатська Стрілка - поповнилися 4К онлайн веб-камерами, встановленими на найвищих точках цих населених пунктів. Вони встановлені з метою залучення туристів і дозволяють побачити найвідоміші місця і мальовничі панорами курортів онлайн, повідомляє espreso.tv.
Нові веб-камери встановлені силами інформаційного проєкту «Кирилівка.Укр» в рамках кампанії з підготовки до курортного сезону 2022 року на Азовському морі. Подивитися їх можна безкоштовно на відповідних сайтах курортів - berd.ua та arabatka.ua.
Поворотні веб-камери, на відміну від звичайних (статичних), періодично змінюють ракурс і положення зуму, забезпечуючи ефект огляду території курортів і фокусування на найбільш значущих їх об'єктах.
Так, в об'єктив веб-камери, встановленої на найвищій точці Бердянська, потрапили панорамні види міста, морський порт, інсталяція «Я люблю АЗМОЛ», будівля римо-католицької церкви Різдва пресвятої Діви Марії, 50-метрове колесо огляду на набережній, а також вітряки Ботієвської ВЕС. Ця трансляція по черзі ведеться з 25 точок.
За допомогою поворотної веб-камери на Арабатській косі відкривається вид на Генічеський порт, дорогу на косу з новими автомобільними мостами, затоку Сиваш, панораму Генічеська і початку Арабатки. Також можна побачити одну з місцевих визначних пам'яток - старий залізний міст. Всього мовлення ведеться з 32 різних ракурсів. Таким чином, красиві місця Приазов'я доступні для перегляду в будь-який час року, і для цього навіть не потрібно нікуди їхати.
Відзначимо, що підготовка до майбутнього курортного сезону в Приазов'ї почалася сильно заздалегідь з огляду на ситуацію, що склалася з навалою медуз і можливу майбутню кризу у вітчизняному пляжному туризмі. За допомогою нових масштабних відеотрансляцій автори проєкту веб-камер вирішили показати туристичний потенціал рекреацій та розкрити їх привабливість в якості не тільки пляжних курортів, але і як красивих приморських локацій, орієнтованих на культурний туризм.
Також раніше повідомлялося, що Рожеве озеро на Арабатській Стрілці зняли в 3D з повітря.


Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів