Новина

від 21.01.2022

У Києві невідомі імітували теракт

Надзвичайна ситуація склалася під час святкового богослужіння на честь свята Хрещення у храмі Воскресіння Христового Української Греко-католицької церкви – невідомі включили запис, на якому хтось розмовляв якоюсь арабською мовою, після чого лунали автоматні черги. Протизаконні дії створили паніку серед віруючих та злякали дітей, яких було чимало. Віруючі покинули приміщення храму. Така інформація була поширена свідками подій.

Також у телеграм-каналах є інформація про аналогічну ситуацію у храмі Зачаття Іонна Предтечі на вулиці Чорнобильській, що належить УПЦ Московського патріархату.

Минулого тижня невідомі вандали завдали на кілька культових споруд графіті у вигляді символіки угруповання "Брати мусульмани". Ще тоді деякі користувачі соціальних мереж припустили, що це могли зробити мігранти з країн Близького Сходу та Центральної Азії, яких стало дуже багато у Києві останнім часом.

Також серед коментарів є й ті, хто вважає, що графіті на стінах храму, та імітування терористичного акту є сплановані дії ісламістських угруповань, які мають на меті отримати більш високий рівень впливу на своїх співвітчизників. Люди сподіваються, що поліція зможе не допустити подальшої ескалації події за сценарієм новорічної ночі в німецькому Кельні, коли біженці з країн Близького Сходу та Центральної Азії організували масові заворушення, яким передували подібні події.

Остаточні висновки мають зробити правоохоронці. Офіційних коментарів наразі немає.


Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів