Новина

від 21.01.2022

«Мінування» у Криму та Севастополі: закрито школи і виши. Аксенов та ФСБ звинуватили «ворогів з-за кордону»

Як повідомляють кримські ЗМІ, заяви про «мінування» надійшли на електронну пошту 14 сімферопольських шкіл. Всі повідомлення нібито написані послідовником Влада Рослякова, який у 2018 році вчинив масове вбивство у Керченському політехнічному коледжі.

Аналогічне повідомлення надійшло до «Таврійської академії Кримського федерального університету» (до окупації – Таврійський національний університет ім. В. І. Вернадського).

Повідомлення про «мінування» всіх міських шкіл надійшло до адміністрації Керчі. Аналогічні листи на електронні адреси отримали навчальні заклади Севастополя.

На сайт «адміністрації» Керчі надійшло повідомлення про «мінування» всіх шкіл міста.

У Севастополі з місцевих шкіл евакуювали дітей, усіх відправили додому.

«Глава» окупованого Криму Сергій Аксенов заявив, що повідомлення про «мінування» навчальних закладів «іде з-за кордону»

«Вороги не сплять. Розмовляв із начальником управління ФСБ у Республіці Крим та Севастополі. Повідомлення йдуть із-за кордону. Це закордонні провокатори», – заявив Аксенов.

  • В жовтні 2018 року студент Керченського політехнічного коледжу Владислав Росляков влаштував вибух і стрілянину у своєму навчальному закладі, внаслідок чого загинула 21 людина. Докладно про це читайте  у матеріалі «Розстріл у Керчі: питання без відповідей»

Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів