Новина

від 19.09.2023

Бракує кадрів. На лівобережній Херсонщині окупанти шукають 181 працівника «міністерства освіти» за оголошеннями в соцмережах

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань.

На днях окупанти оголосили про відкриття 181 вакансії у так званому міністерстві освіти Херсонщини. Серед них – помічник «міністра», керівник відділу по зв’язках із громадськістю, керівники і спеціалісти до трьох десятків інших відділів і управлінь, а також спеціалісти до відділів освіти усіх окупаційних адміністрацій на лівобережній частині області. Прикметно, що «спеціалісти» на звільненій правобережній частині Херсонщини окупантам уже не потрібні. 

Від усіх кандидатів окупанти вимагають, серед іншого, знання російської мови і Конституції держави-агресорки, копію документа, що підтверджує подання заяви про «небажання» перебувати в громадянстві України. 

Тим часом про великий дефіцит кваліфікованих кадрів, особливо серед освітян, відкрито говорить гауляйтер Херсонщини Володимир Сальдо. За його словами, однією з причин такого дефіциту став масовий виїзд вчителів через небажання жити в окупації і йти на співпрацю з ворогом. 

Перекривати брак кадрів загарбникам доводиться завдяки залученню російських спеціалістів. Зокрема, до Григорівської школи в Присиваській громаді Каховського району вони привезли двох вчителів із Москви і Новоросійська, а заступника директора знайшли у Ставрополі. Проте, як стверджує Володимир Сальдо, освітяни з РФ не поспішають їхати на Херсонщину.


Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів