Досьє

від 23.10.2019

Артеменко Сергій Вікторович

Депутат Київської міської ради VIII скликання від Дніпровського району м. Києва, округ №43.

Посада: Секретар постійної комісії Київської міської ради з питань власності.

Депутатська фракція: «Солідарність».

Біографія, сім’я, хобі

Народився 21 липня 1976 року в м. Красноград Харківської області. Дружина – Єрьоміна Наталія Юріївна. У родині троє дітей: донька Анастасія та два сини – Вадим і Михайло.

Освіта

Середню освіту здобув у київській спеціалізованій школі №118 «Всесвiт» з поглибленим вивченням європейських мов.

Закінчив факультет міжнародної економіки та права Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана за спеціальністю «правознавство», після чого був асистентом кафедри «Правове регулювання економіки».

Вивчав цивільне право і цивільний процес в Інституті держави і права ім. В. М. Корецького НАН України. Захистив кандидатську дисертацію на тему «Організаційно-правові основи управління акціонерними товариствами в Україні», отримав звання кандидата юридичних наук.

Трудова діяльність

В офіційній біографії дані про професійну діяльність відсутні. Однак з відкритих джерел відомо, що після роботи асистентом в Київському національному економічному університеті шість років був співробітником «Укртелекому». Потім шість років пропрацював в компанії «Об'єднані мережі України».

2012-2017 рр. – юридична фірма IP & CConsult (з 2015 р. – заступник генерального директора компанії). З 2018 р. – власник і директор компанії «НВМ-Юридичний консалтинг».

Громадська діяльність

2006-2010 рр. – депутат і заступник голови Дніпровської районної в місті Києві ради. Очолював фракцію Блоку Леоніда Черновецького. У 2012 р. – голова виборчої комісії по столичному округу №214 за квотою Народної партії Володимира Литвина.

2014-2015 рр. – помічник-консультант народного депутата VIII скликання Віктора Чумака на громадських засадах, голова Дніпровської районної організації партії «Блок Петра Порошенка« Солідарність ».

У 2014 р. – один із співзасновників благодійного фонду «Дніпровська сила». Співзасновник громадської організації «Радуга міста Києва».

Компромат

Замішаний у фальсифікаціях на виборчому окрузі №214 під час парламентських виборів 2012 р.

Протягом своєї політичної кар'єри Сергій Артеменко змінив чотири політичних сили, співпрацював з Леонідом Черновецьким, Дмитром Табачником, Володимиром Литвином і Петром Порошенко.

За даними декларацій депутата, сім'я Сергія Артеменка, що складається з п'яти чоловік, проживає невідомо де. Середньомісячний офіційний дохід сім'ї 2017 р. склав 2,7 тис грн, в 2016 р. – 1,4 тис грн.

Декларація

У 2018 році, згідно з декларацією, у Сергія Артеменко і його дружини грошових активів немає. Загальний дохід депутата (зарплата, дохід від відчуження рухомого майна та виплати фонду гарантування вкладів фізичних осіб) склав 489 тис грн. Наталія Єрьоміна отримала 12 тис грн у вигляді зарплати.

Нерухоме майно у Сергія Артеменка відсутнє, у дружини є квартира в Луганську. Також вона володіє автомобілем Kia Sportage, моторним човном Finval 475 EVO і двома причепами для човнів. У самого депутата є автомобіль Mitsubishi Pajero Sport, він володіє 3060 акціями ПАТ «Укртелеком» і 100%-м пакетом акцій компанії «НВМ-Юридичний консалтинг».

Посилання

Громадська приймальня: вул. Миколи Кибальчича, 13-б, (044) 292-94-00

Електронна пошта: [email protected]

Офіційна сторінка на сайті КМР: https://kmr.gov.ua/uk/users/artemenkoserhiy

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/artemenkosergiy

Звіт депутата за 2018 рік


Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів