Досьє

від 23.10.2019

Антонова Олена Юріївна

Депутат Київської міської ради VIII скликання від від Шевченківського району м. Києва, округ №112.

Посада: Член постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики.

Депутатська фракція: «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Біографія, сім’я, хобі

Народилася 19 лютого 1963 р. в м. Дебрецен (Угорщина) в родині військовослужбовця. Не заміжня, є донька і син.

Освіта

входять до наглядової ради одного і того ж підприємства. ТОВ «Стоїк-Плюс», директором якого є Олена Антонова, заснували Людмила Пилипишина (дружина) і Олена Ялова.

Після того, як Віктор Пилипишин в 2010 р. вийшов з Народної партії Володимира Литвина, Олена Антонова була виключена спочатку з партії, а потім і з фракції «Блоку Литвина».

Функції громадської приймальні депутата виконує Всеукраїнський благодійний фонд «Діти передусім», співзасновником котрого є Пилипишин Олександр Вікторович.

Декларація

У 2018 році Олена Антонова задекларувала готівкою 112 тис. євро, $134 тис. і 1,5 млн. грн. На банківських рахунках зберігається 312 євро, $5 тис. і 8 тис. грн. Третім особам позичено 24 млн. грн. Загальний дохід депутата (заробітна плата, гонорари та інші виплати за цивільно-правовими договорами, дохід від надання майна в оренду) склав трохи більше 1 млн. грн.

З нерухомого майна депутату належать житловий будинок, квартира, гараж і 25 земельних ділянок в Іванківському районі Київської області загальною площею 46 га.

З цінного рухомого майна є кільце з дорогоцінного металу, кільце з дорогоцінного металу з дорогоцінним камінням, сережки золоті з дорогоцінними каменями, хрестик золотий з дорогоцінними каменями на ланцюжку, намисто і сережки з дорогоцінних металів. Крім прикрас – швейцарські наручні годинники Breitling, Frank Muller і Ulysse Nardin, два хутряних пальто, а так само дві сумочки Hermes. У Олени Антонової дві машини – Range Rover Evoque і Lexus SC 430.

Депутату належать акції компаній «Комбінат «Тепличний», «Київський завод електротранспорту», «Київська овочева фабрика», «Транссервіс-Інвест», «Теплиці України», «Універмаг «Дитячий світ», «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Лестер», «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Хедвей», «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Солар Інвест» і Companies Stoic BV.

Посилання

Громадська приймальня: вул. Полтавська, 10, оф. 247, (044) 364-61-88

Електронна пошта: [email protected]

Офіційна сторінка на сайті КМР https://kmr.gov.ua/uk/users/antonovaolena

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100011427765335

Звіт депутата за 2018 рік


Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів