Новина

від 15.06.2021

Пушилін пояснив, чому «ДНР» не відкриває КПВВ на лінії розмежування і «кордон» з «ЛНР»

Як повідомлялось, нардеп Муса Магомедов заявив, що незаконні угруповання «Л-ДНР» не відкривають КПВВ на лінії зіткнення на Донбасі, оскільки заробляють на переведенні в готівку пенсій жителів ОРДЛО, які не можуть виїхати з окупованої території, щоб їх отримати самостійно.

Представник окремих районів Донецької області в Тристоронній контактній групі від України Сергій Гармаш вважає, що перспектив відкриття КПВВ на лінії розмежування на Донбасі в доступному для огляду майбутньому немає, оскільки це політичне рішення Росії, спрямоване на реалізацію політики з ізоляції територій ОРДЛО від України і їх інтеграцію в політичний, економічний і соціальний простір РФ.

Нагадаємо:

  • З 25 вересня 2020 року окупанти в так званій «ЛНР» обмежили для жителів непідконтрольної Україні території в’їзд і виїзд через КПВВ «Станиця Луганська». Перетинати лінію розмежування громадянам з реєстрацією в «ЛНР» можна лише раз на місяць.
  • Засновник «Східної правозахисної групи» Павло Лисянський заявив, що у так званих «ДНР» і «ЛНР» не мають наміру відновлювати роботу своїх КПВВ на Донбасі, яка була зупинена нібито через пандемію коронавірусу. Окупаційним адміністраціям в ОРДЛО вигідно, щоб жителі окупованих територій продовжували їздити на підконтрольну Україні територію через Росію.

Теги: корупція, новини корупції

Новини партнерів

Загрузка...