О.Починок: шлях від добровольця до «тітушки»

І знову «герой» кримінальних хронік Тернопільщини, одіозний Олександр Починок був помічений при спробі рейдерського захоплення одного із підприємств у Тернополі.

(на фото О.Починок втручається в роботу поліції та держ.виконаців)

Примітно, що Починок вже неодноразово з’являється на вул.Гайовій, 8  і ходить під паркан вказаного АТП – як на роботу. А на передодні конфлікту , він активно займався пошуком людей аби найняти їх за невелику винагороду для створення масовки «на камеру».

Журналісти провели власне розслідування чому колишній доброволець із сумнівною репутацією так регулярно з’являється за вищезгаданою адресою.

За інформацією видання, О.Починок активно відстоює інтереси колишнього власника підприємства, що знаходиться на вул. Гайовій, 8  – Юрія Буркацького, який на даний час переховується від правоохоронців і розшукується Національною поліцією України за статтею 191. ч 5 Кримінального Кодексу України (шахрайство, привласнення чужого майна в особливо великих розмірах)

Відео із прес-конференції стосовно даної справи, коментар начальника відділу комунікації УМВС України в Київській області М.Жуковича.

За матеріалами слідства – Юрій Буркацький активно брав позики у підприємців з Тернополя і Київської області, а в якості застави під розписки пропонував їм вище зазначене підприємство та інше майно.

Отримавши гроші від підприємців, Буркацький тричі намагався продати одне і теж підприємство шляхом підробки докуменів, а пізніше переписав його на власного кума, тренера із вільної боротьби –  Євгена Короля, який зараз відіграє роль підставної особи.

(Євген Король – кум Буркацького, спортсмен, фіктивний власник)

 

За інформацією видання, зараз  Ю.Буркацький знаходиться за кордоном, де переховується від правоохоронних органів України.

(Юрій Буркацький. Фото-витяг із реєстру розшукових обліків МВС)

https://wanted.mvs.gov.ua/searchperson/details/?id=3018326394896791&fbclid=IwAR168jQtlK7RVeMlHvrCz4udpNhiUKon_-rPa5rMDEumgrgBY6og74AadIY

На даний час слідчими Національної поліції проводяться оперативні заходи для встановлення місця перебування шахрая та примусового притягнення Юрія Буркацького, а також інших співучасників на допит із подальшим пред’явленням їм підозри у скоєнні кримінального злочину за статтею 191. ч 5 ККУ (шахрайство, привласнення чужого майна в особливо великих розмірах).

Нагадаємо, що за даною статтею Кримінального кодексу зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 12 років із конфіскацією майна.

Цікаво, то яка ж мотивація спонукає «тітушку» О.Починка працювати на «шахрая в бігах» Ю.Буркацького? Питання риторичне…