Скандал навколо Roshen виявився вигадкою

Звинувачення вдовиці померлого від інфаркту бізнесмена з Дніпра Ігоря Кисліцина Валентини щодо корпорації Roshen безпідставні, так як співвласник корпорації Костянтин Май не тільки не “віджимав” бізнес її чоловіка, як стверджував з трибуни Верховної Ради народний депутат Віталій Купрій, натомість збільшив її капіталізацію і готовий передати активи законним власникам.

Про це сам Май заявив на прес-конференції, скликаній Купрієм, вдовою Кисліцина і її адвокатом Андрієм Кінашем, про це повідомляє портал “Коррупція.info”.

За його словами, Roshen дійсно відкрила нове представництво в області через юридичні складнощі, що виникли після смерті бізнесмена.

“Активи, яким володіло підприємство Кисліцина – оцінювалися приблизно в п’ять-шість мільйонів. Після смерті Ігоря я зібрав родичів і Валентину, і маму (Ларису Галсковскую, – Ред.), і сказав, що я наскільки зможу, намагатимусь допомогти не розтринькати підприємство” , – заявив Май, зазначивши, що на спеціальному розрахунковому рахунку зібрано близько 8 мільйонів гривень.

Співвласник корпорації зазначив, що компанія, яка всупереч словам адвоката збитків не терпить, чекає, коли родичі вступлять у свої законні права, щоб передати їм відповідні активи.

“Гроші чекають, тому користуючись нагодою, хотів би попросити Віталія Купрія допомогти примирити родичів з тим, щоб вони вступили в права. Всі судові тяжби, про які я сьогодні почув, напевно, ведуть родичі. Компанія Roshen в цьому участі не бере”, – додав Май.

У свою чергу нардеп пояснив, що заступився за вдовицю виключно через надані факти по судових позовах і незаконній діяльності деяких посадових осіб, наприклад, “чорних” нотаріусів і служителів Феміди, які виносять завідомо неправосудні рішення.

“Якщо задіяний суддя, якого, до речі, вже звільнено з посади за його афери, якщо нотаріус відчуває себе дуже вільно і сміється в обличчя, коли йому задають серйозні питання, то я а такій ситуації завжди стану на сторону людей, що звернулися за захистом своїх прав”, – зазначив Купрій, додавши, що його депутатські запити, в першу чергу, стосуватимуться саме державних посадовців, незадовільно виконуючих власну роботу.

Депутат також запропонував топ-менеджменту Roshen зайняти позицію арбітра, якщо вони дійсно не причетні до захоплення бізнесу, і допомогти навести порядок в скандалі, який вже вийшов за межі корпорації.