Павелко віддав Кубок Ліги чемпіонів своїй донці

Також, якщо придивитися, в Кубку відбивається Катерина Чаус, цивільна дружина голови Федерації футболу.

Президент ФФУ Андрій Павелко “віддав” Кубок Ліги чемпіонів своїй донці Лізі Чаус. Відповідне фото опубліковано в одному з пабліків Facebook.

“Коли бюджет Федерації Футболу вважаєш своєю власною кишенею, то чому не вважати Кубок ліги чемпіонів власною іграшкою для коханої доньки?”, – пише автор публікації. Також, якщо придивитися, в кубку відбивається Катерина Чаус, цивільна дружина голови Федерації футболу.

“І в той час як кожен футболіст і, вже тим більше футбольний фанат (Ви бачили величезні черги і кількість охорони в ТЦ Гуллівер, що стоять там заради однієї фото …), тільки і може, що мріяти доторкнутися до омріяного Кубку, дітки, нехай і не кровні, багатих батьків можуть грати з Кубком, як зі звичайною іграшкою. Для пана Павелко немає нічого святого: ні в країні, ні в футболі “, – зазначив автор.

За даними джерела, фото зроблено в люксовому Рейндж Ровері пані Чаус. “Мені здається, що складно придумати більш красномовний плювок в обличчя НАБУ, F.C Real Madrid і Liverpool FC одночасно”, – підсумував він.