Затриманий керівник Херсонської ДАБІ Циклинський тісно пов’язаний з головою відомства Кудрявцевим

Затриманий на хабарі керівник Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) в Херсонській області Сергій Циклинський є креатурою голови відомства Олексія Кудрявцева.

Про це повідомляють джерела в правоохоронних органах.

Примітно, що рекомендований на зайняття вакантної посади Циклинський був особисто головою Херсонської облдержадміністрації Андрієм Гордєєвим. За даними слідства, саме Кудрявцев і Гордєєв стоять не тільки за призначенням Циклинського головою Херсонської ДАБІ, але і за його діяльністю на цій посаді.

Згідно з даними джерел, при арешті Сергія Циклинського співробітники Служби безпеки України та Генпрокуратури виявили на його телефоні листування з Олексієм Кудрявцевим та Андрієм Гордєєвим. Листування має компрометуючий її учасників зміст, проте подробиці її поки не розкриваються.

Відзначимо, що Сергій Циклинський встановив своєрідний рекорд, потрапивши на хабарі через 21 день після призначення на посаду.

Нагадаємо, про затримання голови Херсонської ДАБІ 16 листопада повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко. За його інформацією, Циклинський, головний інспектор ДАБІ в Херсонській області Владислав Вакуленко, а також неназваний керівник приватної компанії вимагали та отримали 4,5 тис. доларів за узгодження будівельної документації. Затримання підозрюваних відбулося 15 листопада силами управління «К» СБУ і Генпрокуратури.